BRIVPRATIGIE.LV
  "Uzņēmēju dienas" 2018 Aizkrauklē
  16.03.2018 - līdz - 17.03.2018
  Bildes autors Publicitātes foto

   

  Aizkraukles novada pašvaldība organizē "Uzņēmēju dienām 2018" Aizkrauklē, 16. un 17. martā!

   

  Divās dienās Uzņēmēju dienu apmeklētāji un dalībnieki tiek aicināti uz pasākumiem, kas notiks Aizkraukles Profesionālās vidusskolas (Jaunceltnes ielā 21, Aizkrauklē) un Sporta centra telpās (Lāčplēša iela 21, Aizkraukle).

  To mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt informācijas apmaiņu uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā.

   

    *   ​16. martā, Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā, notiks "Uzņēmēju dienas" Aizkrauklē 2018 - Uzņēmējs, Sadarbība, Izaugsme, kurā būs uzņēmēju veiksmes stāti, seminārs par jaunākajām IT tehnoloģijām, paneļdiskusija un  kontaktbiržas meistarklase.

   

    *   ​Otrajā dienā, 17. martā, Aizkraukles Sporta centrā, no pulksten 8.00 līdz 14.00 notiks  “Izstāde - gadatirgus 2018", kurā  piedalīsies  uzņēmēji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi un pašvaldības no visas Latvijas un projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā" partneri. Dienas gaitā dalībnieki aicināti prezentēt savus produktus un pakalpojumus, sniegt konsultācijas, organizēt konkursus, loterijas, degustācijas un produkcijas tirdzniecību.

  Aicinām arī Tevi pavadīt radošā un rosīgā atmosfērā kopā ar rīkotāju komandu! Piedaloties Tu iegūsi pieredzi liela mēroga pasākumu rīkošanā, papildināsi savas komunikācijas, sadarbības un citas sociālās prasmes!

   

  Brīvprātīgie būs nepieciešami sekojošu pienākumu veikšanai:

  • informācijas izvietošana/izdale;
  • sēdvietu marķēšana;
  • teritorijas iekārtošana atbilstoši pasākuma vajadzībām;
  • citi, ar pasākumu koordinēšanu, saistīti darbi.
  • radošajām darbnīcām!

   

  Joma: Cita
  Punkti:40
  Vecuma ierobežojums: 13+
  Apģērbs:T-krekls, atstarojošā veste (pēc nepieciešamības)
  Web adrese:www.aizkraukle.lv
  Kontaktpersona: Inga Ramane inga.ramane@aizkraukle.lv
  Organizators:Aizkraukles novada pašvaldība
  KOMENTĀRI0
   • Lai komentētu, lūdzu autorizējies!
   Komentāru nav