BRIVPRATIGIE.LV
Kontaktinformācija

 

Projekta vadītājs Ints Teterovskis - 29414158, ints.teterovskis@nva.gov.lv

Projekta koordinatore Jurita Mikoviča - 26233948, jurita.mikovica@nva.gov.lv

 

Reģionu pārstāvji:

Baldones novads:

Renārs Manuilovs, renars.manuilovs@baldone.lv, 28663569

 

Bauskas un Vecumnieku novadi:

Renārs Manuilovs, renars.manuilovs@jaunatnesmaidam.lv, 28663569

Andris Kāposts, andris.kaposts@jaunatnesmaidam.lv, 20597141

 

Daugavpils pilsēta:

Gunita Vanaga - gunita.vanaga@daugavpils.lv, 27069620

Artjoms Pučinskis - artjoms.pucinskis@daugavpils.lv, 28276276

 

Daugavpils novads:

Milāna Loča, milana.loca@dnd.lv, 26793922

 

Dobeles novads

Laine Sproģe - laine_sproge@inbox.lv, 26120523

 

Gulbenes novads

Lauris Šķenders - lauris.skenders@gulbene.lv, 28742807

Anita Birzniece - anita@gulbene.lv, 26698096

 

Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Varakļānu novadi

Jolanta Ijanndi - jolanta.ijannidi@inbox.lv, 26264703

 

Jelgavas pilsēta:

Sņežana Zenovjeva - snezana.zenovjeva@dome.jelgava.lv, 63005496

Linda Vovere - linda.vovere@dome.jelgava.lv, 63022724

 

Jēkabpils pilsēta, Jēkabpils novads, Krustpils novads, Salas novads, Pļaviņu novads, Aizkraukles novads:

Agita Pleiko, pleiko@inbox.lv, 29449622

Lāsma Zēberga, lasma_zeberga@inbox.lv, 28753332

 

 

Talsu novads

Iveta Rorbaha- iveta.rorbaha@tnf.lv, 26596146

Simona Pētersone, ss.petersone@gmail.com,  27419368