BRIVPRATIGIE.LV

Informatīvais seminārs brīvprātīgā darba organizatoriem

10.06.2019 - 20.07.2019

Kā vislabāk izmantot brivpratigie.lv iespējas

Platformas brivpratigie.lv galvenās novitātes REGULĀRĀ brīvprātīgā darba organizatoriem saistās ar unikālu iespēju pašiem administrēt savas organizācijas brīvprātīgo piesaisti un koordinēšanu, izmantojot visas platformas priekšrocības.
Piemēram, skola vai NVO izveido savu profilu, kuram seko jūsu lokā esošie brīvprātīgie. Jūs varat veidot publiskas vai tikai jūsu sekotājiem paredzētas misijas, pieteikt un atteikt brīvprātīgos, sazināties ar pieteiktajiem elektroniski, pārvaldīt jums sekojošo brīvprātīgo statistiku (brīvprātībā pavadītās stundas, veiktie darbi, iegūtās iemaņas) un citas ērtības, priekšrocības.

Lai precīzāk iepazītos ar iespējām, darbības veidu un atbildībām, aicinām reģistrētajām organizācijām pieteikties šai misijai. Ja pagaidām nevēlaties kļūt par platformas lietotājiem, aicinām sūtīt savas organizācijas pieteikumu uz e-pastu info@brivpratigie.lv , norādot organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu un tālruni. Konkrēts reģionālā semināra norises laiks un vieta tiks precizēta pēc 20. jūlija.

Atgādinām, ka paliek iespēja kā līdz šim pieteikt misijas, nekļūstot par sadarbības partneri.

Joma:
Valsts pārvalde
Vieta:
Tiks precizēta
Notikuma veids:
Informatīvais seminārs
Auditorija:
Jaunieši, Pieaugušie, Seniori
Vecuma ierobežojums:
18 - 99 gadi
Web adrese:
Kontaktpersona:
Ieva Arndte-Kokare info@brivpratigie.lv
Organizators:
Nodarbinātības valsts aģentūra