BRIVPRATIGIE.LV

JOMAS

Lai darbs, kuru Tu dari, tiktu darīts ar patiesu mīlestību un maksimālu atdevi, ir jādara tas darbs, kas aizrauj, interesē un sniedz gandarījumu. Tu vēlies rūpēties par tiem, kas palikuši bez saimnieku gadības un mājām - dzīvniekiem patversmēs? Tu vēlies palīdzēt citiem cilvēkiem - bērniem, jauniešiem, veciem cilvēkiem? Tu vēlies sniegt savu artavu kultūras pasākumu organizēšanā? Tu vēlies padarīt skaistāku savu dzimteni, veicot vides labiekārtošanas darbus? Bet varbūt Tu vēlies darīt labu darbu, kas sevī neietver komunikāciju ar dzīvām būtnēm? Dari to! Dari to, kas Tevi priecē visvairāk. Izvēle ir Tavā ziņā.

 

Sadaļā JOMAS Tu vari izvēlēties un savā profilā atzīmēt to darbības jomu, kurā vēlies darboties, neatkarīgi no tā, vai Tevi saista tikai izglītības nozare, vai dod priekšroku dažādām (izglītība, vide, sports) darbības jomām. To jomu misijas, kuras būsi atzīmējis reģistrējoties pirmreizēji vai vēlāk, savā profilā, Tev rādīsies prioritāri, lai Tu būtu pirmais, kurš par tām uzzina un var pieteikties.

 

KULTŪRA - MĀKSLA. TEHNOLOĢIJAS. ZINĀTNE. DEJA. DZIESMA. AKTIVITĀTES. KOMUNIKĀCIJA. DZIESMU SVĒTKI. SKAĻĀ LASĪŠANA. VALODA. PARAŽAS. GRUPAS. MĪTIŅŠ.

SPORTS - KRĀSU SKRĒJIENS. VIEGLATLĒTS. PĀRGĀJIENS GAR JŪRU (SAKOPJOT TĀS MALU, PROTAMS). STAFETES BĒRNIEM.

IZGLĪTĪBA - PADOMS. LEKCIJAS. NEFORMĀLĀ IZGLĪTĪBA. SKOLA. BĒRNUDĀRZS. GRĀMATA. SISTĒMA.

SOCIĀLĀS AKTIVITĀTES - UZKLAUSI! AIZVED. IESAISTI. PARUNĀ. PAKLUSĒ. DALIES AR SIRDS SILTUMU.

VIDE - ZAĻĀS DIENAS. IR JĀRUPĒJAS. KOKS. PARKS. SVAIGS GAISS. MĪLESTĪBA VAR BŪT ZAĻA. SAKOP!