BRIVPRATIGIE.LV

Brīvprātīgo akcija "15 egļu stāsti"

No 5. decembra aicinām jūs pievienoties brīvprātīgo akcijā "15 egļu stāsti"!

Sākot no 5. decembra, Starptautiskās brīvprātīgo dienas, aicinām katru brīvprātīgo un Vecrīgas apmeklētāju piedalīties egļu stāstu radīšanā! 

 

 „Trīs brāļu” pagalms (ieeja no Pils ielas 20) pārtaps par egļu mežu, kurā katru vakaru plkst.18:00 - 21:00 viena no egļu meža 15 eglēm mākslinieku un sabiedrībā pazīstamu cilvēku vadībā iegūst savu īpašo rotu. Nākamā gada sākumā izrotātās egles dosies uz Latvijas sociālajiem namiem, pansionātiem un bērnu namiem. Lai “15 egļu stāsti” saglabātos ilgāku laiku, egles ir ar saknēm un pavasarī katrs apdāvinātais tās varēs iestādīt pie jaunajām mājvietām. Līdzās egļu rotāšanai būs iespējams nosūtīt Ziemassvētku sveicienus, rakstot apsveikumu kartiņas tiem cilvēkiem, kas svētkus pavada sociālās aprūpes namos. Līdz 2020. gada 12. janvārim egles būs apskatāmas “Trīs brāļu” pagalmā.

Aicinām sekot līdz jaunumiem brivpratigie.lv facebook profilā, kur dienu pirms egles rotāšanas, tiks publicēts, ar ko kopā radīsim stāstu un uz kuru sociālo iestādi eglīte dosies.

 

Akcija tiek organizēta pateicoties Rīgas domes Izglītības, sporta un kultūras departamenta, Latvijas mežu īpašnieku biedrības un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes atbalstam.