BRIVPRATIGIE.LV
Jelgavā jau sesto reizi notiks Karjeras nedēļa

Jau sesto reizi pēc kārtas Jelgavā no 10. līdz 14. oktobrim notiks Karjeras nedēļa, kuras tēma šogad visā Latvijā ir “ES BŪŠU darba tirgū”. Vairāku dienu garumā jaunieši dažādos pasākumos skolās un ārpus tām varēs apzināt tālākās izglītības un karjeras izvēles iespējas mūsdienu darba tirgū. Karjeras nedēļa Jelgavā tiks atklāta 10. oktobrī, plkst. 18:00, bistro “Silva” (Driksas iela 9) pasākumā Neformālā tikšanās “Cepums ar slavenību”.

   “Karjeras nedēļas 2016 Jelgavā laikā jauniešiem būs iespēja izzināt savas karjeras iespējas, veicināt uzņēmību un motivāciju mācīties un izvēlēties nākamo profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām, ietverot visu līmeņu profesionālās izglītības vērtību un aktualitāti mūsdienās. Aicinām jauniešus aktīvi piedalīties piedāvātajos pasākumos un vecākiem motivēt jauniešus “nodegustēt” dažādu profesiju garšu,” stāsta Jelgavas pilsētas Karjeras nedēļas koordinatore, JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jaunatnes lietu speciāliste – Jeļena Grīsle.

    Karjeras nedēļas laikā jauniešiem būs iespēja piedalīties tādās aktivitātēs kā izglītojošie un praktiskie semināri, diskusijas, studentu un uzņēmēju veiksmes stāsti, tikšanās ar veiksmīgiem jaunajiem uzņēmējiem, ar uzņēmējiem ražotnēs, Atvērto durvju dienas, mācību ekskursijas, rādošās darbnīcas, iepazīšanās ar LLU: teorija un prakse, konsultācijas par karjeras izvēli u.c.