BRIVPRATIGIE.LV
  Trešais pludmales festiņš
  18.08.2018

  Vasaras brīvlaikā Jelgavas ģimenes aicinātas uz lielisku kopā būšanu un brīvdienas pavadīšanu “Pludmales festiņā”. Tas ir atraktīvs pasākums visai ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”. Trešais “Pludmales festiņš” noritēs svētdien, 18. augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00. Pasākums noritēs Jelgavas promenādē.

  “Pludmales festiņš” ir pasākums, kas radīts, lai dotu iespēju ģimenēm, bērniem un jauniešiem, atraktīvi un pozitīvā gaisotnē pavadīt brīvdienu tepat Jelgavā. Tās ir trīs stundas svētdienā ar pievienoto vērtību. Kā zināms, promenāde ir vieta, kurā pastaigāties, vizināties ar divriteni, peldēties. Pasākuma laikā būs interesantas radošās darbnīcas, sporta stafetes gan individuālajās, gan ģimenes disciplīnās, apmācības braukšanai ar SUP dēli, dažādas piepūšamās un ūdens atrakcijas. Būs padomāts arī par izklaidēm pašiem mazākajiem dalībniekiem. Aktīvākajiem “Pludmales festiņa” dalībniekiem – balvas un pārsteigumi.

   

  Lai pasākums noritētu veiksmīgi, aicinām līdzdarboties brīvprātīgos!

  Brīvprātīgo pienākumos ietilps šādi uzdevumi:

  1. atrakciju, stafešu vadīšana
  2. radošo nodarbību vadīšana
  3. palīdzība organiztoriem

  Pildot uzdevumus, Jūs iegūsiet:

  1. lielisku pieredzi komandas darbā
  2. pieredzi strādāt ar cilvēkiem
  3. pieredze vadīt pasākumus
  Joma: Kultūra / Māksla
  Punkti:15
  Auditorija:Bērni, Jaunieši, Pieaugušie
  Vecuma ierobežojums: 13+
  Apmācības laiks/vieta:Ar katru dalībnieku organizatori sazināsies telefoniski
  Apģērbs:Atbilstošs laika apstākļiem
  Web adrese:www.sip.jelgava.lv
  Kontaktpersona: Evika Kaufelde 27844078
  Organizators:Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”.
  KOMENTĀRI0
   • Lai komentētu, lūdzu autorizējies!
   Komentāru nav