BRIVPRATIGIE.LV
  Liepājas pusmaratons 2017
  25.03.2017 - līdz - 26.03.2017
  Bildes autors Publicitātes foto

  Lai nodrošinātu veiksmīgu Liepājas pusmaratona pasākumu īstenošanu, organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos palīgus, lai ar vienotu atbalstu, uzmundrinājumu un smaidu palīdzētu radīt svētku sajūtu pasākuma dalībniekiem un skatītājiem. Aktīvi un izpalīdzīgi jaunieši nepieciešami "Liepājas pusmaratonā" 25.un 26.martā.

   

  "Ja tu esi atsaucīgs un vērīgs cilvēks, Baltic event komanda meklē tieši tevi!" Tiek meklēti palīgi dzērienu punktos, reģistratūrā, starta/finiša zonā, mantu glabātuvē, kā arī papildu rokas būs nepieciešamas trases tiesnešiem.

  Iepriekšējā pieredze nav obligāta, būtu vēlams, lai brīvprātīgais ir sasniedzis vismaz 16 gadu vecumu.

  Paredzams, ka  darba būs daudz "Liepājas pusmaratona"  sagatavošanas un īstenošanas laikā, norāda tā rīkotāji. Šogad brīvprātīgajiem būs jādarbojas pasākuma sagatavošanas darbnīcās gan komplektējot dalībniekiem starta paciņas, gan palīdzot pie dalībnieku reģistrācijas un numuru izsniegšanas. Savukārt pusmaratona dienā galvenie uzdevumi būs saistīti ar ūdens punktu pārraudzību, dalībnieku organizēšanu starta koridorā, atsevišķu trases posmu pārraudzību, lai pasākuma dalībnieki netraucēti varētu veikt distanci, un skrējēju uzmundrināšanu finiša taisnē.

  Pusmaratona rīkotāji katram brīvprātīgā darba veicējam nodrošinās tkreklu un ēdināšanu pasākuma dienā.

   
  Joma: Sports
  Vieta:Liepāja
  Notikuma veids: Sporta spēles
  Auditorija:Bērni, Jaunieši, Pieaugušie
  Vecuma ierobežojums: 13 - 99 gadi
  Apmācības laiks/vieta: 18.03. 2017. no 15.00 līdz 17.00 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja Saules zāle.
  Apģērbs:Ģērbties atbilstoši laikapstākļiem
  Web adrese:http://bigbankskrienlatvija.lv/liepajas-pusmaratons/
  Kontaktpersona: Lauris Madžuls lauris@balticevents.lv
  Organizators:Biedrība Baltic Events

  Pieteikušies