BRIVPRATIGIE.LV
Brīvprātīgais darbs Jelgavas novadā - piedalies!

Lai nodrošinātu brīvprātīgā darba sekmēšanu un sabiedrības līdzdalības brīvprātīgajā darbā veicināšanu bez nolūka gūt peļņu, esam vienojušies par sadarbību ar biedrību Jēkabpils NVO resursu centru, kuri būs mūsu palīgi mājas lapas www.brivpratigie.lv administrēšanā (brīvprātīgā darba koordinēšanā) Jēkabpils pilsētas, Jēkabpils novada, Krustpils novada, Salas novada, Pļaviņu novada, Aizkraukles novada teritoriālajā iedalījumā. Pavisam drīz www.brivpratigie.lv būs pieejamas iepriekš minēto reģionu teritorijā pieejamās brīvprātīgā darba iespējas - misijas, kurām pieteikties (aizpildot brīvprātīgā darba veicēja reģistrācijas formu) varēs ikviens interesents.

Sabiedriskā labuma biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” dibināta 2006. gadā, pašlaik apvieno 27 dažādu darbības profilu nevalstiskās organizācijas, ir izvirzījusi sev mērķi jau vistuvākajā nākotnē darboties kā reģionāla nevalstisko organizāciju apvienība.
Brīvprātīgā darba veicināšana kā saturīga brīvā laika pavadīšana un savas personības attīstīšanas iespēja ikvienam un jebkuram popularizēšana ir biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” viens no galvenajiem mēŗkiem. Biedrība izglīto sabiedrību par brīvprātīgā darba iespējām un to, kas ir brīvprātīgais darbs, kādā veidā un kas to var organizēt. Kopš pērnā gada biedrība realizē dažādus Eiropas brīvprātīgā darba projektus. Kā atzīst Jēkabpils NVO resursu centrs, Vidusdaugavas reģionā šī sapratne par brīvprātīgo darbu attīstās pamazām, bet satbili, turklāt dažādās sabiedrības grupās, tai skaitā - nevalstiskajās organizacijās. Un tāpēc tas, viņuprāt, ir ilgstpējīgs un perspektīvs sabiedrības labklājības attīstības virziens.

 

Kļūsti par Brīvprātīgā darba informācijas sistēmas satura administratoru savā reģionā arī TU, lai mēs visi kopīgi Latvijas sabiedrībai nodrošinātu gan iespēju pieteikties brīvprātīgajam darbam, gan piedāvāt iespēju darboties brīvprātīgi VISOS LATVIJAS reģionos.

Ja esi ieinteresēts, sazinies ar mums un mēs Tevi iepazīstināsim ar izstrādāto mājas lapu www.brivpratigie.lv, tās administrēšanas procesu, pārrunāsim sadarbības līgumu un iespējamo sadarbības modeli, kā arī turpmākās darbības tās veidošanai.

 

brivpratigie@nva.gov.lv

Ints Teterovskis

e-pasts ints.teterovskis@nva.gov.lv, tel.nr. 29414158

Jurita Mikoviča

e-pasts jurita.mikovica@nva.gov.lv, tel.nr.  26233948

KOMENTĀRI0
    • Lai komentētu, lūdzu autorizējies!
    Komentāru nav