BRIVPRATIGIE.LV
Notiks piektais Vidusdaugavas reģiona NVO forums
Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” šogad - jau piekto gadu pēc kārtas – organizē Vidusdaugavas reģiona NVO forumu. Tas norisināsies 28.oktobrī plkst.13.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā un tēma - brīvprātīgais darbs.

Foruma dalībniekiem būs iespēja piedalīties apspriešanā par vienu no šādām tēmām: 1) brīvprātīgā darba attīstības nākotne Vidusdaugavas reģionā; 2) Eiropas brīvprātīgais darbs Vidusdaugavas reģionā, bet paralēlajā paneļdiskusijā interesenti no plkst.14.00 aicināti diskutēt par tēmu “Cilvēks ar īpašām vajadzībām mums līdzās”, kas ietvers sadaļu par brīvprātīgo sagatavošanu/apmācību darbam dažādās jomās, tai skaitā – darbam ar personām ar īpašām vajadzībām. Minēto tēmu apspriešanas rezultātā tapušie secinājumi tiks prezentēti foruma dalībniekiem. Jāpiebilst, ka Jēkabpils NVO resursu centra rīkotā akcija “Brīvprātīgais uz 1 dienu” ļāva saskatīt vairākus riskus, kuri saistīti ar brīvprātīgo sagatavošanu emocionāli sarežģītam darbam.

Foruma moderators būs NVO eksperts, Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš.

Arī šogad foruma dalībnieki, noslēdzot nopietno sadaļu, varēs piedalīties meistardarbnīcā un izveidot latviešus spēka zīmes amuletu, izvēloties no piedāvātajām rakstu zīmēm katrs savējo.

Foruma ietvaros potenciālās brīvprātīgā darba organizētājus Vidusdaugavas reģionā iepazīstināsim ar www.brivpratigie.lv palidzot praktiski piereģistrēties un izmēģināt pieteikt savas pirmās brīvprātīgo meklēšanas misijas.

Dalībai forumā ar norādi par pieteikšanos meistardarbnīcā lūdzam zvanīt: tālr.nr. - 26548737 vai rakstīt uz nvoresursi@inbox.lv.

Par dalību meistardarbnīcā un precīzu foruma darba kārtību informāciju skatīt www.jekabpilsnvo.lv tuvāk norises dienai - 28. oktobrim.

KOMENTĀRI0
    • Lai komentētu, lūdzu autorizējies!
    Komentāru nav