BRIVPRATIGIE.LV
Šogad pirmais Brīvprātīgo godināšanas pasākums notiek Jēkabpilī
7.oktobrī pulksten 15.00 Jēkabpils Tautas nama Lielajā zālē - jau trešo gadu biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” godinās aktīvākos un atbildīgākos Vidusdaugavas reģiona brīvprātīgā darba veicējus brīvprātīgo godināšanas pasākumam.

Dienā, kad sabiedrībai tiks prezentēta mājaslapa www.Brivpratigie.lv, Jēkabpilī notiks Latvijā pirmais brīvprātīgo godināšanas pasākums "Vidusdaugavas reģiona brīvprātīgais 2016".

Nominācijai kandidātus šogad bija aicināti pieteikt gan Vidusdaugavas reģiona iedzīvotāji, gan nevalstiskās organizācijas, gan valsts un pašvaldību iestādes. Vidusdaugavas reģions ir noteikts kā Jēkabpils pilsētas, Jēkabpils, Krustpils, Pļaviņu un Salas novadu pašvaldības.

Kopā ar sabiedrisko attiecību speciālistiem, piedaloties biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” deleģētam pārstāvim, no katras pašvaldības sumināšanai tiks izvirzīti trīs nominācijas “Vidusdaugavas reģiona GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2016” saņēmēji. Pasākumā  nominanti tradicionāli kopā ar pateicību par sava brīvā laika ziedošanu sabiedriskajai darbībai saņems ne tikai īpašo goda rakstu, bet arī vērtīgas balvas. 

Godināšanas pasākumā notiks arī atskatīšanās uz 2016. gada jaunums - akcija ‘’Brīvprātīgais uz 1 dienu’’.

KOMENTĀRI0
    • Lai komentētu, lūdzu autorizējies!
    Komentāru nav