BRIVPRATIGIE.LV
Brīvprātīgais darbs Daugavpils pilsētā - piedalies!
Bildes autors: Daugavpils pilsētas dome

Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji  var iesaistīties sabiedriskajā dzīvē un uzlabot gan savu, gan apkārtējo dzīves kvalitāti, darbojoties valstiskās un nevalstiskās organizācijās. Brīvprātīgais darbs ir cilvēka laika un prasmju ziedojums sabiedriski lietderīgiem mērķiem. Dalība www.brivpratigie.lv vietnes administrēšanā ir mūsu ieguldījums brīvprātīgā darba norises attīstībai Latvijā, lai pavisam drīz būtu vienota, ērta un ilgtspējīga platforma, kur vienuviet tiktos gan brīvprātīgā darba veicēji, gan brīvprātīgā darba organizatori”, uzsver Daugavpils reģiona brīvprātīgā darba koordinatore Gunita Vanaga.

 

Daugavpilī darbojas vairākas brīvprātīgo organizācijas, kas organizē brīvprātīgā darba norisi, kā arī Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa atbalsta un popularizē brīvprātīgo darbu gan savā pilsētā, gan visā  valstī. No 2011. gada 5. decembra pasaules Starptautiskā brīvprātīgo dienā notiek arī Daugavpils pilsētas brīvprātīgo godināšanas aktivitātes.

 

2013. gadā notika pirmais brīvprātīgo maratons un tika ieviesta brīvprātīgo nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt un atspoguļot plašās brīvprātīgā darba iespējas mūsu pilsētā.

Tāpat Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa rīko dažādas ar brīvprātīgā darba jomu saistītas apmācības un piedalās daudzās brīvprātīgā darba akcijās.

Mūsu mājas lapas www.brivpratigie.lv Daugavpils reģiona sadaļā meklē informāciju par Daugavpils pilsētas organizāciju piedāvātajām iespējām veikt brīvprātīgo darbu, kā arī aktuālākās ziņas par brīvprātīgā darba norisi un iespējām šajā reģionā.

 

 

Kļūsti par Brīvprātīgā darba informācijas sistēmas satura administratoru savā reģionā arī TU, lai mēs visi kopīgi Latvijas sabiedrībai nodrošinātu gan iespēju pieteikties brīvprātīgajam darbam, gan piedāvāt iespēju darboties brīvprātīgi VISOS LATVIJAS reģionos.

Ja esi ieinteresēts, sazinies ar mums un mēs Tevi iepazīstināsim ar izstrādāto mājas lapu www.brivpratigie.lv, tās administrēšanas procesu, pārrunāsim sadarbības līgumu un iespējamo sadarbības modeli, kā arī turpmākās darbības tās veidošanai.

 

brivpratigie@nva.gov.lv

Ints Teterovskis

e-pasts ints.teterovskis@nva.gov.lv, tel.nr. 29414158

Jurita Mikoviča

e-pasts jurita.mikovica@nva.gov.lv, tel.nr.  26233948

KOMENTĀRI0
    • Lai komentētu, lūdzu autorizējies!
    Komentāru nav